Söndag 18/6 (Dag 3)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
18060100 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Björkberg A P13 Slutspel A 1/8 Final Sollentuna FK 1 3 - 1 Hagaströms SK Gul      
18060300 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Överås A P14 Slutspel A 1/8 Final IFK Timrå 0 - 2 Hanvikens SK      
18060800 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Björkberg B P13 Slutspel A 1/8 Final Östersunds FK 1 - 3 Hagaströms SK S...      
18060900 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Glysis P13 Slutspel A 1/8 Final Sundsvalls FF P... 6 - 5 Älvsjö AIK      
18061500 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Ullsäter A P10 Extra I Extra I IFK Timrå 1 0 - 4 Strands IF Svart      
18061600 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Ullsäter B P10 Extra F Extra F Alnö IF 2 0 - 9 Sollentuna FK Grön      
18061700 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Ullsäter C P10 Extra J Extra J Alnö IF 3 0 - 8 Sollentuna FK S...      
18061800 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Ullsäter D P10 Extra D Extra D Sollentuna FK Vit 4 - 2 Alnö IF 1      
18061900 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Ullsäter E P14 Slutspel B 1/8 Final Sandvikens IF 3 - 0 Norrala IF      
18062000 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Ullsäter F P14 Slutspel A 1/8 Final Nockebyhovs IF 0 - 5 Tungelsta IF      
18062100 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Ullsäter G P14 Slutspel A 1/8 Final GIF Sundsvall 6 - 0 Kovlands IF      
18062900 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Sparbanken Arena D P14 Slutspel A 1/8 Final Östersunds BK 2 - 0 Ljusdals IF      
18063200 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Tunet A P14 Slutspel B 1/8 Final IFK Östersund 0 - 2 Högs SK      
18063300 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Tunet B P13 Slutspel B 1/8 Final Kubikenborg IF ... 7 - 0 Edsbyns IF Röd      
18063400 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Tunet C P10 Extra E Extra E IFK Östersund City 1 - 2 Forsa IF      
18063500 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Överås B P10 Extra C Extra C Strands IF Vit 1 - 3 Edsbyns IF Röd      
18063600 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Björkberg C P13 Slutspel A 1/8 Final Sollentuna FK 2 3 - 1 Kubikenborg IF ...      
18063700 sö 18/06 08:00 sö 18/06 Tunet D P10 Extra A Extra A Kubikenborgs IF... 5 - 1 Edsbyns IF Blå      
18061501 sö 18/06 08:40 sö 18/06 Ullsäter A F10 Extra A Extra A Alnö IF 3 - 0 Norrala IF      
18061601 sö 18/06 08:40 sö 18/06 Ullsäter B F10 Extra B Extra B IFK Timrå 0 - 1 Sidsjö Böle IF      
18061701 sö 18/06 08:40 sö 18/06 Ullsäter C F10 Extra C Extra C Matfors IF Blå 0 - 0 IF Team Hudik 1      
18061801 sö 18/06 08:40 sö 18/06 Ullsäter D F10 Extra D Extra D IF Team Hudik 2 1 - 6 Matfors IF Vit      
18063401 sö 18/06 08:40 sö 18/06 Tunet C P10 Extra G Extra G Bollstanäs SK Grön 1 - 2 Kubikenborgs IF...      
18063501 sö 18/06 08:40 sö 18/06 Överås B P10 Extra H Extra H Högs SK Vit 0 - 6 IFK Timrå 2      
18063701 sö 18/06 08:40 sö 18/06 Tunet D F11 Extra J Extra J Älvsjö AIK 1 3 - 0 Åbyggeby FK      
18060101 sö 18/06 08:50 sö 18/06 Björkberg A P13 Slutspel A 1/8 Final Norrala IF Röd 5 - 1 Ullfors IK/Månk...      
18060301 sö 18/06 08:50 sö 18/06 Överås A P15 Slutspel A 1/4 Final Edsbyns IF FF 1 - 0 Strands IF Svart      
18060801 sö 18/06 08:50 sö 18/06 Björkberg B P13 Slutspel A 1/8 Final Delsbo IF 3 - 1 Strands IF Vit      
18060901 sö 18/06 08:50 sö 18/06 Glysis P13 Slutspel A 1/8 Final Frösö IF 3 - 1 GIF Sundsvall      
18062001 sö 18/06 08:50 sö 18/06 Ullsäter F P15 Slutspel A 1/4 Final Selånger FK 1 2 - 1 Gif Sundsvall      
18062101 sö 18/06 08:50 sö 18/06 Ullsäter G P15 Slutspel A 1/4 Final Söderala AIK 0 - 1 Strands IF Vit      
18062901 sö 18/06 08:50 sö 18/06 Sparbanken Arena D P15 Slutspel A 1/4 Final Värmdö IF 3 1 - 2 Selånger FK 2      
18063201 sö 18/06 08:50 sö 18/06 Tunet A P14 Slutspel B 1/8 Final Täby FK 2 - 3 Strands IF Svart      
18063301 sö 18/06 08:50 sö 18/06 Tunet B P13 Slutspel B 1/8 Final Täby FK Ella 1 - 0 Iggesunds IK      
18063601 sö 18/06 08:50 sö 18/06 Björkberg C P13 Slutspel A 1/8 Final Lagunda AIK/IK ... 4 - 1 Sundbybergs IK      
18061502 sö 18/06 09:20 sö 18/06 Ullsäter A F11 Extra A Extra A IF Team Hudik 2 - 1 Matfors IF      
18061602 sö 18/06 09:20 sö 18/06 Ullsäter B F11 Extra C Extra C Sundsvalls FF 1 - 0 Norrala IF      
18061702 sö 18/06 09:20 sö 18/06 Ullsäter C F11 Extra D Extra D IF Brommapojkarna 4 - 1 Högbo AIK      
18061802 sö 18/06 09:20 sö 18/06 Ullsäter D F11 Extra B Extra B Ope IF Vit 1 - 3 Älvsjö AIK 1      
18063402 sö 18/06 09:20 sö 18/06 Tunet C P10 Extra B Extra B Högs SK Röd 0 - 15 Bollstanäs SK Gul      
18063502 sö 18/06 09:20 sö 18/06 Överås B F11 Extra I Extra I Strömsbruks IF/NFF 0 - 1 Ope IF Blå      
18063702 sö 18/06 09:20 sö 18/06 Tunet D F11 Extra K Extra K Tierps IF 1 - 0 Njurunda IK      
18060102 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Björkberg A F13 Slutspel A 1/4 Final Selånger 4 - 1 Sundsvalls FF      
18060302 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Överås A P14 Slutspel A 1/4 Final Täby FK-U1 0 - 5 Hanvikens SK      
18060802 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Björkberg B P13 Slutspel B 1/8 Final Tierps IF 5 - 0 Forsa IF      
18060902 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Glysis F13 Slutspel A 1/4 Final Täby FK Vit 3 - 1 Ope IF 1      
18061902 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Ullsäter E P14 Slutspel B 1/4 Final Bergsjö IF 0 - 2 Sandvikens IF      
18062002 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Ullsäter F P14 Slutspel A 1/4 Final Strands IF Vit 3 - 1 Tungelsta IF      
18062102 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Ullsäter G P14 Slutspel A 1/4 Final Sundsvalls FF 0 - 1 GIF Sundsvall      
18062902 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Sparbanken Arena D P14 Slutspel A 1/4 Final Iggesunds IK 0 - 1 Östersunds BK      
18063202 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Tunet A P14 Slutspel B 1/4 Final Matfors IF 4 - 0 Högs SK      
18063302 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Tunet B P13 Slutspel B 1/8 Final Svartviks IF 2 - 1 Strands IF Svart      
18063602 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Björkberg C P13 Slutspel B 1/8 Final Norrala IF Blå 0 - 6 Sundsvalls FF P...      
18061503 sö 18/06 10:00 sö 18/06 Ullsäter A F11 Extra L Extra L IFK Timrå 3 - 0 Hammarby IF FF      
18061603 sö 18/06 10:00 sö 18/06 Ullsäter B F12 Extra A Extra A Njurunda IK 4 - 0 Frösö IF 2      
18061703 sö 18/06 10:00 sö 18/06 Ullsäter C F12 Extra B Extra B Brunflo FK 4 - 0 Sundsvalls FF      
18061803 sö 18/06 10:00 sö 18/06 Ullsäter D F12 Extra K Extra K Ope IF 1 - 0 Alnö IF      
18063403 sö 18/06 10:00 sö 18/06 Tunet C F12 Extra C Extra C Ås IF 1 - 3 IF Team Hudik      
18063503 sö 18/06 10:00 sö 18/06 Överås B F12 Extra D Extra D IK Sätra 1 - 1 IFK Östersund Vit      
18063703 sö 18/06 10:00 sö 18/06 Tunet D F12 Extra L Extra L Gefle IF 0 - 3 Norrtulls SK      
18060103 sö 18/06 10:30 sö 18/06 Björkberg A F13 Slutspel A 1/4 Final Täby FK Blå 2 - 0 Mälarhöjdens IK 1      
18060303 sö 18/06 10:30 sö 18/06 Överås A F14 Slutspel A 1/4 Final Alnö IF 2 3 - 0 Valbo FF      
18060803 sö 18/06 10:30 sö 18/06 Björkberg B P13 Slutspel B 1/8 Final Norrala IF Vit 3 - 0 Söråker FF      
18060903 sö 18/06 10:30 sö 18/06 Glysis F13 Slutspel A 1/4 Final Matfors IF 2 - 1 IF Team Hudik      
18061903 sö 18/06 10:30 sö 18/06 Ullsäter E P14 Slutspel B 1/4 Final Stugsunds IK 2 - 1 Frösö IF      
18062003 sö 18/06 10:30 sö 18/06 Ullsäter F F14 Slutspel A 1/4 Final Saltsjö-Boo IF 2 0 - 1 Iggesunds IK      
18062103 sö 18/06 10:30 sö 18/06 Ullsäter G F14 Slutspel A 1/4 Final Alnö IF 1 1 - 0 Tierps IF      
18062903 sö 18/06 10:30 sö 18/06 Sparbanken Arena D F14 Slutspel A 1/4 Final Sundsvalls FF 1 - 0 IFK Timrå      
18063203 sö 18/06 10:30 sö 18/06 Tunet A P14 Slutspel B 1/4 Final Selånger FK 4 - 5 Strands IF Svart      
18063303 sö 18/06 10:30 sö 18/06 Tunet B P13 Slutspel B 1/8 Final Sund IF P/F 04/05 1 - 2 IFK Östersund      
18063603 sö 18/06 10:30 sö 18/06 Björkberg C P13 Slutspel B 1/8 Final Moffe BK 1 - 2 Ope IF      
18061504 sö 18/06 10:40 sö 18/06 Ullsäter A F12 Extra I Extra I Sidsjö-Böle IF 4 - 0 IFK Östersund Röd      
18061604 sö 18/06 10:40 sö 18/06 Ullsäter B F12 Extra J Extra J Frösö IF 1 0 - 1 Norrala IF      
18061704 sö 18/06 10:40 sö 18/06 Ullsäter C P11 Extra H Extra H Frösö IF 2 1 - 1 Stensätra IF 1      
18061804 sö 18/06 10:40 sö 18/06 Ullsäter D P11 Extra E Extra E Alnö IF Röd 1 - 1 IK Frej Gul      
18063404 sö 18/06 10:40 sö 18/06 Tunet C P11 Extra G Extra G Ljusdals IF 1 3 - 0 Essviks AIF      
18063504 sö 18/06 10:40 sö 18/06 Överås B P11 Extra P Extra P Sidsjö-Böle IF 1 - 0 IFK Timrå 1      
18063704 sö 18/06 10:40 sö 18/06 Tunet D P11 Extra F Extra F Örby IS 2 1 - 2 IFK Östersund... 2      
18060104 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Björkberg A P13 Slutspel A 1/4 Final Sollentuna FK 1 2 - 1 Hagaströms SK S...      
18060304 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Överås A P15 Slutspel A Semifinal Selånger FK 1 3 - 2 Edsbyns IF FF      
18060804 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Björkberg B P13 Slutspel A 1/4 Final Sollentuna FK 2 2 - 4 Sundsvalls FF P...      
18061505 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Ullsäter A P11 Extra N Extra N Ope IF 2 0 - 3 Strands IF Svart      
18061605 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Ullsäter B P11 Extra X Extra X Kubikenborgs IF 1 - 2 Vikarby IK      
18061705 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Ullsäter C P11 Extra M Extra M IK Frej Vit 0 - 2 Triangelns IK Grön      
18061805 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Ullsäter D P11 Extra W Extra W Edsbyns IF 0 - 1 Tallkrogens IF 1      
18061904 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Ullsäter E P15 Slutspel B 1/4 Final Bagarmossen Kär... 3 - 1 IFK Timrå      
18062004 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Ullsäter F P15 Slutspel B 1/4 Final Tierps IF 4 - 0 Sund IF      
18062104 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Ullsäter G P15 Slutspel B 1/4 Final Strömsbergs IF 0 - 2 Hille IF      
18062904 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Sparbanken Arena D P15 Slutspel A Semifinal Selånger FK 2 7 - 8 Strands IF Vit      
18063204 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Tunet A P15 Slutspel B 1/4 Final Frösö IF 1 - 0 Värmdö IF 2      
18063304 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Tunet B F13 Slutspel B 1/4 Final Mälarhöjdens IK 2 0 - 3 Ope IF 2      
18063405 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Tunet C P11 Extra O Extra O Njurunda SK 2 2 - 0 Moffe BK      
18063505 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Överås B P11 Extra V Extra V Stensätra IF 2 1 - 2 IFK Timrå 3      
18063604 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Björkberg C F13 Slutspel B 1/4 Final Järpens IF 2 - 0 Norrala IF      
18063705 sö 18/06 11:20 sö 18/06 Tunet D P11 Extra U Extra U Söråkers FF 2 - 2 IFK Östersund... 1      
18061506 sö 18/06 12:00 sö 18/06 Ullsäter A P11 Extra AD Extra AD Östersunds FK 1 - 3 Triangelns IK S...      
18061606 sö 18/06 12:00 sö 18/06 Ullsäter B P11 Extra AE Extra AE Njurunda SK 1 0 - 2 Forsa IF      
18061706 sö 18/06 12:00 sö 18/06 Ullsäter C P11 Extra AF Extra AF IK Frej Röd 0 - 0 Ope IF 3      
18061806 sö 18/06 12:00 sö 18/06 Ullsäter D P11 Extra AN Extra AN Selånger FK Blå 0 - 2 Alnö IF Vit      
18063406 sö 18/06 12:00 sö 18/06 Tunet C P11 Extra AG Extra AG Norrala IF 1 2 - 3 Selånger FK Röd      
18063506 sö 18/06 12:00 sö 18/06 Överås B P11 Extra AL Extra AL Ope IF 1 2 - 2 Strands IF Vit      
18063706 sö 18/06 12:00 sö 18/06 Tunet D P11 Extra AM Extra AM Ljusdals IF 2 2 - 2 Storkyrkopojkarna      
18060105 sö 18/06 12:10 sö 18/06 Björkberg A P13 Slutspel A 1/4 Final Norrala IF Röd 4 - 3 Delsbo IF      
18060305 sö 18/06 12:10 sö 18/06 Överås A P14 Slutspel A Semifinal Strands IF Vit 1 - 4 Hanvikens SK      
18060805 sö 18/06 12:10 sö 18/06 Björkberg B P13 Slutspel A 1/4 Final Lagunda AIK/IK ... 1 - 3 Frösö IF      
18061905 sö 18/06 12:10 sö 18/06 Ullsäter E F14 Slutspel B 1/4 Final IF Team Hudik 3 - 0 IFK Östersund      
18062005 sö 18/06 12:10 sö 18/06 Ullsäter F F14 Slutspel B 1/4 Final Täby FK 3 - 1 Vendelsö IK      
18062105 sö 18/06 12:10 sö 18/06 Ullsäter G F14 Slutspel B 1/4 Final Saltsjö-Boo IF 1 1 - 3 IF VP      
18062905 sö 18/06 12:10 sö 18/06 Sparbanken Arena D P14 Slutspel A Semifinal Östersunds BK 1 - 0 GIF Sundsvall      
18063205 sö 18/06 12:10 sö 18/06 Tunet A F14 Slutspel B 1/4 Final Frösö IF 8 - 0 Näsvikens IK      
18063305 sö 18/06 12:10 sö 18/06 Tunet B F13 Slutspel B 1/4 Final Norrtulls SK 1 - 2 Gefle IF      
18063605 sö 18/06 12:10 sö 18/06 Björkberg C F13 Slutspel B 1/4 Final Alnö IF 1 6 - 0 Frösö IF      
18060904 sö 18/06 12:30 sö 18/06 Glysis F15 Slutspel A Final Ope IF 1 - 2 P IF Team Hudik      
18061507 sö 18/06 12:40 sö 18/06 Ullsäter A P11 Extra AT Extra AT Sund IF 0 - 3 Norrala IF 2      
18061607 sö 18/06 12:40 sö 18/06 Ullsäter B P11 Extra AW Extra AW Högbo AIK 2 - 1 IFK Timrå 2      
18061707 sö 18/06 12:40 sö 18/06 Ullsäter C P11 Extra AU Extra AU Tallkrogens IF 2 1 - 3 Frösö IF 1      
18061807 sö 18/06 12:40 sö 18/06 Ullsäter D P12 Extra F Extra F Sund IF P05/06 3 - 0 IFK Östersund L...      
18063407 sö 18/06 12:40 sö 18/06 Tunet C P12 Extra E Extra E Ullfors IK/Månk... 0 - 1 Delsbo IF      
18063507 sö 18/06 12:40 sö 18/06 Överås B P11 Extra AO Extra AO IK Frej Svart 6 - 2 Matfors IF      
18063707 sö 18/06 12:40 sö 18/06 Tunet D P11 Extra AV Extra AV Näsvikens IK 1 - 4 Örby IS 1      
18060106 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Björkberg A F13 Slutspel A Semifinal Täby FK Vit 3 - 4 Täby FK Blå      
18060306 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Överås A F14 Slutspel A Semifinal Iggesunds IK 0 - 2 Alnö IF 2      
18060806 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Björkberg B P13 Slutspel B 1/4 Final Kubikenborg IF ... 4 - 0 Täby FK Ella      
18061906 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Ullsäter E P14 Slutspel B Semifinal Matfors IF 1 - 0 Sandvikens IF      
18062006 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Ullsäter F P14 Slutspel B Semifinal Strands IF Svart 1 - 4 Stugsunds IK      
18062106 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Ullsäter G F15 Slutspel B Semifinal Tierps IF 0 - 1 Mörsils IF      
18062906 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Sparbanken Arena D F14 Slutspel A Semifinal Alnö IF 1 2 - 1 Sundsvalls FF      
18063606 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Björkberg C P13 Slutspel B 1/4 Final Tierps IF 0 - 2 Sundsvalls FF P...      
18061508 sö 18/06 13:20 sö 18/06 Ullsäter A P12 Extra G Extra G Ljusdals IF 1 3 - 0 Sunnersta AIF 1      
18061608 sö 18/06 13:20 sö 18/06 Ullsäter B P12 Extra H Extra H Frösö IF 3 1 - 2 Selånger FK 2      
18061708 sö 18/06 13:20 sö 18/06 Ullsäter C P12 Extra M Extra M Selånger FK 1 3 - 0 Strömsbergs IF      
18061808 sö 18/06 13:20 sö 18/06 Ullsäter D P12 Extra U Extra U Alnö IF 2 3 - 2 Strands IF Röd      
18063408 sö 18/06 13:20 sö 18/06 Tunet C P12 Extra X Extra X BIK SK 0 - 3 Ope IF Odensala      
18063508 sö 18/06 13:20 sö 18/06 Överås B P12 Extra W Extra W IFK Östersund C... 0 - 0 Sunnersta AIF 2      
18063708 sö 18/06 13:20 sö 18/06 Tunet D P12 Extra V Extra V Ljusdals IF 3 4 - 1 Svartviks IF      
18060905 sö 18/06 13:30 sö 18/06 Glysis P15 Slutspel A Final Selånger FK 1 0 - 2 Strands IF Vit      
18060107 sö 18/06 13:50 sö 18/06 Björkberg A F13 Slutspel A Semifinal Matfors IF 1 - 2 Selånger      
18060307 sö 18/06 13:50 sö 18/06 Överås A P15 Slutspel B Semifinal Tierps IF 2 - 1 Hille IF      
18060807 sö 18/06 13:50 sö 18/06 Björkberg B P13 Slutspel B 1/4 Final Svartviks IF 3 - 0 IFK Östersund      
18061907 sö 18/06 13:50 sö 18/06 Ullsäter E F14 Slutspel B Semifinal IF Team Hudik 3 - 2 Täby FK      
18062007 sö 18/06 13:50 sö 18/06 Ullsäter F F14 Slutspel B Semifinal Frösö IF 1 - 3 IF VP      
18062107 sö 18/06 13:50 sö 18/06 Ullsäter G F15 Slutspel B Semifinal IFK Östersund 0 - 2 Surahammars FK      
18062907 sö 18/06 13:50 sö 18/06 Sparbanken Arena D P15 Slutspel B Semifinal Frösö IF 0 - 4 Bagarmossen Kär...      
18063607 sö 18/06 13:50 sö 18/06 Björkberg C P13 Slutspel B 1/4 Final Norrala IF Vit 3 - 2 Ope IF      
18061509 sö 18/06 14:00 sö 18/06 Ullsäter A P12 Extra AD Extra AD Frösö IF 2 2 - 3 IFK Östersund Röd      
18061609 sö 18/06 14:00 sö 18/06 Ullsäter B P12 Extra AE Extra AE Kubikenborg IF Gul 7 - 0 Bollnäs Gif      
18061709 sö 18/06 14:00 sö 18/06 Ullsäter C P10 Extra O Extra O Strands IF Svart 2 - 2 Alnö IF 2      
18061809 sö 18/06 14:00 sö 18/06 Ullsäter D P10 Extra K Extra K Edsbyns IF Blå 1 - 2 Högs SK Röd      
18063409 sö 18/06 14:00 sö 18/06 Tunet C P10 Extra M Extra M Edsbyns IF Röd 3 - 2 Alnö IF 3      
18063509 sö 18/06 14:00 sö 18/06 Överås B P10 Extra L Extra L Bollstanäs SK Gul 3 - 0 Kubikenborgs IF...      
18063709 sö 18/06 14:00 sö 18/06 Tunet D P10 Extra R Extra R IFK Timrå 2 1 - 3 Bollstanäs SK Grön      
18060906 sö 18/06 14:30 sö 18/06 Glysis P14 Slutspel A Final Hanvikens SK 4 - 0 Östersunds BK      
18060108 sö 18/06 14:40 sö 18/06 Björkberg A P13 Slutspel A Semifinal Sollentuna FK 1 0 - 2 Sundsvalls FF P...      
18060808 sö 18/06 14:40 sö 18/06 Björkberg B P13 Slutspel A Semifinal Norrala IF Röd 2 - 0 Frösö IF      
18061510 sö 18/06 14:40 sö 18/06 Ullsäter A P10 Extra S Extra S Forsa IF 0 - 6 Sollentuna FK Vit      
18061610 sö 18/06 14:40 sö 18/06 Ullsäter B P10 Extra N Extra N Kubikenborgs IF... 2 - 1 IFK Timrå 1      
18061710 sö 18/06 14:40 sö 18/06 Ullsäter C P10 Extra Q Extra Q Alnö IF 1 2 - 1 Strands IF Vit      
18061810 sö 18/06 14:40 sö 18/06 Ullsäter D P10 Extra P Extra P Sollentuna FK S... 8 - 0 IFK Östersund City      
18062200 sö 18/06 14:40 sö 18/06 Sparbanken Arena A P12 Extra N Extra N Ope IF 2 - 2 Valbo FF      
18062300 sö 18/06 14:40 sö 18/06 Sparbanken Arena B P12 Extra O Extra O Älandsbro AIK 3 - 6 Alnö IF 1      
18062400 sö 18/06 14:40 sö 18/06 Sparbanken Arena C P12 Extra P Extra P Strands IF Vit 1 - 4 Frösö IF 1      
18063410 sö 18/06 14:40 sö 18/06 Tunet C P12 Extra AG Extra AG Strands IF Svart 2 - 2 Alnö IF 3      
18063510 sö 18/06 14:40 sö 18/06 Överås B P12 Extra AF Extra AF IK Sätra 0 - 5 Ljusdals IF 2      
18063608 sö 18/06 14:40 sö 18/06 Björkberg C F13 Slutspel B Semifinal Järpens IF 0 - 1 Alnö IF 1      
18063710 sö 18/06 14:40 sö 18/06 Tunet D P10 Extra T Extra T Sollentuna FK Grön 12 - 0 Högs SK Vit      
18062108 sö 18/06 14:45 sö 18/06 Ullsäter G P14 Slutspel B Final Matfors IF 0 - 1 Stugsunds IK      
18061511 sö 18/06 15:20 sö 18/06 Ullsäter A F10 Extra H Extra H Sidsjö Böle IF 4 - 0 IF Team Hudik 2      
18061611 sö 18/06 15:20 sö 18/06 Ullsäter B F10 Extra E Extra E Matfors IF Vit 2 - 1 Alnö IF      
18061711 sö 18/06 15:20 sö 18/06 Ullsäter C F10 Extra G Extra G Norrala IF 0 - 2 Matfors IF Blå      
18061811 sö 18/06 15:20 sö 18/06 Ullsäter D F10 Extra F Extra F IF Team Hudik 1 0 - 5 IFK Timrå      
18062201 sö 18/06 15:20 sö 18/06 Sparbanken Arena A F11 Extra P Extra P Åbyggeby FK 0 - 0 Tierps IF      
18062301 sö 18/06 15:20 sö 18/06 Sparbanken Arena B F11 Extra G Extra G Älvsjö AIK 1 1 - 1 Sundsvalls FF      
18062401 sö 18/06 15:20 sö 18/06 Sparbanken Arena C F11 Extra H Extra H Matfors IF 0 - 5 IF Brommapojkarna      
18063411 sö 18/06 15:20 sö 18/06 Tunet C F11 Extra M Extra M Hammarby IF FF 6 - 0 Strömsbruks IF/NFF      
18063511 sö 18/06 15:20 sö 18/06 Överås B F11 Extra N Extra N Njurunda IK 0 - 5 Älvsjö AIK 2      
18063711 sö 18/06 15:20 sö 18/06 Tunet D F11 Extra F Extra F Norrala IF 0 - 1 Ope IF Vit      
18060109 sö 18/06 15:30 sö 18/06 Björkberg A P13 Slutspel B Semifinal Kubikenborg IF ... 0 - 5 Sundsvalls FF P...      
18060308 sö 18/06 15:30 sö 18/06 Överås A P15 Slutspel B Final Bagarmossen Kär... 4 - 0 Tierps IF      
18060809 sö 18/06 15:30 sö 18/06 Björkberg B P13 Slutspel B Semifinal Svartviks IF 6 - 0 Norrala IF Vit      
18060907 sö 18/06 15:30 sö 18/06 Glysis F14 Slutspel A Final Alnö IF 2 1 - 0 Alnö IF 1      
18063609 sö 18/06 15:30 sö 18/06 Björkberg C F13 Slutspel B Semifinal Ope IF 2 5 - 0 Gefle IF      
18062008 sö 18/06 15:45 sö 18/06 Ullsäter F F14 Slutspel B Final IF Team Hudik 1 - 0 IF VP      
18062109 sö 18/06 15:45 sö 18/06 Ullsäter G F15 Slutspel B Final Mörsils IF 0 - 3 Surahammars FK      
18061512 sö 18/06 16:00 sö 18/06 Ullsäter A F12 Extra E Extra E IFK Östersund Vit 0 - 1 Njurunda IK      
18061612 sö 18/06 16:00 sö 18/06 Ullsäter B F12 Extra G Extra G Sundsvalls FF 0 - 3 Ås IF      
18061712 sö 18/06 16:00 sö 18/06 Ullsäter C F12 Extra M Extra M Norrtulls SK 1 - 0 Sidsjö-Böle IF      
18061812 sö 18/06 16:00 sö 18/06 Ullsäter D F12 Extra N Extra N Alnö IF 1 - 3 Frösö IF 1      
18062202 sö 18/06 16:00 sö 18/06 Sparbanken Arena A F12 Extra F Extra F IF Team Hudik 1 - 1 Brunflo FK      
18062302 sö 18/06 16:00 sö 18/06 Sparbanken Arena B F12 Extra H Extra H Frösö IF 2 2 - 3 IK Sätra      
18062402 sö 18/06 16:00 sö 18/06 Sparbanken Arena C F12 Extra P Extra P IFK Östersund Röd 1 - 1 Gefle IF      
18063412 sö 18/06 16:00 sö 18/06 Tunet C F11 Extra E Extra E Högbo AIK 4 - 1 IF Team Hudik      
18063512 sö 18/06 16:00 sö 18/06 Överås B F11 Extra O Extra O Ope IF Blå 0 - 3 IFK Timrå      
18063712 sö 18/06 16:00 sö 18/06 Tunet D F12 Extra O Extra O Norrala IF 1 - 2 Ope IF      
18060908 sö 18/06 16:30 sö 18/06 Glysis F13 Slutspel A Final Täby FK Blå 7 - 8 P Selånger      
18060110 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Björkberg A P13 Slutspel B Final Sundsvalls FF P... 1 - 3 Svartviks IF      
18063610 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Björkberg C F13 Slutspel B Final Alnö IF 1 2 - 3 P Ope IF 2      
18060909 sö 18/06 17:30 sö 18/06 Glysis P13 Slutspel A Final Sundsvalls FF P... 5 - 2 Norrala IF Röd      
Monitor Adidas Hogges Visit Glada Hudik Coop Resturang 49 Mulle Meck Buspalatset Strands IF Intersport Hudiksvall Bilmetro Huddig Matsal Hela Hälsingland Tisdag Iggesund Paperboard