Pojkar 12

Alla lagen i P12 Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
15061503 fr 15/06 18:00 fr 15/06 Ullsäter A P12 Grp A Tyresö FF Gul Selånger FK 1      
15061603 fr 15/06 18:00 fr 15/06 Ullsäter B P12 Grp A Norrala IF 1 Brunflo FK 2      
15061703 fr 15/06 18:00 fr 15/06 Ullsäter C P12 Grp A Brunflo FK 1 Alnö IF Vit      
15061803 fr 15/06 18:00 fr 15/06 Ullsäter D P12 Grp A Västerås IK Gul Stöde IF      
15063503 fr 15/06 18:00 fr 15/06 Överås B P12 Grp A Valbo FF Svart Gif Sundsvall      
15061504 fr 15/06 18:40 fr 15/06 Ullsäter A P12 Grp A Tyresö FF Röd Mafors IF Blå      
15061604 fr 15/06 18:40 fr 15/06 Ullsäter B P12 Grp A Norrala IF 2 Ås IF Blå      
15061704 fr 15/06 18:40 fr 15/06 Ullsäter C P12 Grp A Bälinge IF 2 Alnö IF Röd      
15061804 fr 15/06 18:40 fr 15/06 Ullsäter D P12 Grp A Kovlands IF Västerås IK Svart      
15063504 fr 15/06 18:40 fr 15/06 Överås B P12 Grp A Valbo FF Röd Ope IF 1      
15061505 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Ullsäter A P12 Grp A IFK Östersund Real 2 Sundsvalls FF 1      
15061605 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Ullsäter B P12 Grp A Sundsvalls FF 2 Ås IF Vit      
15061705 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Ullsäter C P12 Grp A Bälinge IF 1 IFK Timrå 1      
15061805 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Ullsäter D P12 Grp A Högbo AIK Sidsjö Böle IF      
15063405 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Tunet C P12 Grp A Ope IF 3 Näsvikens IK      
15063505 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Överås B P12 Grp A Ope IF 2 Lucksta IF      
15061506 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Ullsäter A P12 Grp A IFK Östersund Real 1 Strands IF Svart      
15061606 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Ullsäter B P12 Grp A Selånger FK 2 Forsa IF      
15061706 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Ullsäter C P12 Grp A IFK Timrå 2 Moffe BK      
15061806 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Ullsäter D P12 Grp A Strands IF Vit IFK Timrå 3      
15061507 fr 15/06 20:40 fr 15/06 Ullsäter A P12 Grp A Tierps IF Ilsbo SK      
16063500 lö 16/06 08:00 lö 16/06 Överås B P12 Grp A Ås IF Vit Tyresö FF Gul      
16061501 lö 16/06 08:40 lö 16/06 Ullsäter A P12 Grp A Selånger FK 1 Ope IF 3      
16061601 lö 16/06 08:40 lö 16/06 Ullsäter B P12 Grp A Lucksta IF Norrala IF 2      
16061701 lö 16/06 08:40 lö 16/06 Ullsäter C P12 Grp A Mafors IF Blå Norrala IF 1      
16061801 lö 16/06 08:40 lö 16/06 Ullsäter D P12 Grp A Alnö IF Röd Högbo AIK      
16063501 lö 16/06 08:40 lö 16/06 Överås B P12 Grp A Ås IF Blå Västerås IK Gul      
16061502 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Ullsäter A P12 Grp A Ope IF 1 IFK Timrå 2      
16061602 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Ullsäter B P12 Grp A Forsa IF IFK Östersund Real 1      
16061702 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Ullsäter C P12 Grp A Strands IF Svart Kovlands IF      
16061802 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Ullsäter D P12 Grp A Alnö IF Vit Strands IF Vit      
16062202 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Sparbanken Arena A P12 Grp A Moffe BK Tierps IF      
16062302 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Sparbanken Arena B P12 Grp A Sidsjö Böle IF Valbo FF Svart      
16062402 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Sparbanken Arena C P12 Grp A IFK Timrå 1 Tyresö FF Röd      
16063402 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Tunet C P12 Grp A Näsvikens IK Sundsvalls FF 2      
16063502 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Överås B P12 Grp A Västerås IK Svart Selånger FK 2      
16063702 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Tunet D P12 Grp A Sundsvalls FF 1 Brunflo FK 1      
16062203 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Sparbanken Arena A P12 Grp A Stöde IF Ope IF 2      
16062303 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Sparbanken Arena B P12 Grp A Ilsbo SK Valbo FF Röd      
16062403 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Sparbanken Arena C P12 Grp A IFK Timrå 3 IFK Östersund Real 2      
16063403 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Tunet C P12 Grp A Gif Sundsvall Bälinge IF 2      
16063703 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Tunet D P12 Grp A Brunflo FK 2 Bälinge IF 1      
16061605 lö 16/06 11:20 lö 16/06 Ullsäter B P12 Grp A Västerås IK Gul Mafors IF Blå      
16061705 lö 16/06 11:20 lö 16/06 Ullsäter C P12 Grp A Tyresö FF Gul Lucksta IF      
16061805 lö 16/06 11:20 lö 16/06 Ullsäter D P12 Grp A Norrala IF 2 Ås IF Vit      
16063505 lö 16/06 11:20 lö 16/06 Överås B P12 Grp A Norrala IF 1 Selånger FK 1      
16061506 lö 16/06 12:00 lö 16/06 Ullsäter A P12 Grp A Kovlands IF Ås IF Blå      
16061606 lö 16/06 12:00 lö 16/06 Ullsäter B P12 Grp A Selånger FK 2 Strands IF Svart      
16061706 lö 16/06 12:00 lö 16/06 Ullsäter C P12 Grp A Högbo AIK Moffe BK      
16061806 lö 16/06 12:00 lö 16/06 Ullsäter D P12 Grp A Valbo FF Svart Stöde IF      
16063506 lö 16/06 12:00 lö 16/06 Överås B P12 Grp A Strands IF Vit Sidsjö Böle IF      
16061707 lö 16/06 12:40 lö 16/06 Ullsäter C P12 Grp A Ope IF 3 Ilsbo SK      
16061807 lö 16/06 12:40 lö 16/06 Ullsäter D P12 Grp A Valbo FF Röd Alnö IF Röd      
16063507 lö 16/06 12:40 lö 16/06 Överås B P12 Grp A Brunflo FK 1 Forsa IF      
16061508 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Ullsäter A P12 Grp A IFK Timrå 2 Västerås IK Svart      
16061608 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Ullsäter B P12 Grp A IFK Östersund Real 2 IFK Timrå 1      
16061708 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Ullsäter C P12 Grp A IFK Östersund Real 1 IFK Timrå 3      
16061808 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Ullsäter D P12 Grp A Tierps IF Gif Sundsvall      
16062308 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Sparbanken Arena B P12 Grp A Bälinge IF 2 Ope IF 1      
16062408 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Sparbanken Arena C P12 Grp A Bälinge IF 1 Alnö IF Vit      
16063508 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Överås B P12 Grp A Sundsvalls FF 2 Brunflo FK 2      
16063708 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Tunet D P12 Grp A Tyresö FF Röd Näsvikens IK      
16061509 lö 16/06 14:00 lö 16/06 Ullsäter A P12 Grp A Ope IF 2 Sundsvalls FF 1      
16061514 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Ullsäter A P12 Grp A Lucksta IF Tyresö FF Röd      
16061614 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Ullsäter B P12 Grp A Mafors IF Blå Tyresö FF Gul      
16061714 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Ullsäter C P12 Grp A Gif Sundsvall IFK Östersund Real 2      
16061814 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Ullsäter D P12 Grp A Alnö IF Vit IFK Östersund Real 1      
16062214 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Sparbanken Arena A P12 Grp A Sundsvalls FF 1 Norrala IF 1      
16062314 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Sparbanken Arena B P12 Grp A Moffe BK Sundsvalls FF 2      
16062414 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Sparbanken Arena C P12 Grp A Alnö IF Röd Norrala IF 2      
16063414 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Tunet C P12 Grp A Västerås IK Gul Strands IF Svart      
16061515 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Ullsäter A P12 Grp A Brunflo FK 2 Valbo FF Svart      
16061615 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Ullsäter B P12 Grp A Selånger FK 1 Brunflo FK 1      
16061715 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Ullsäter C P12 Grp A Ås IF Vit Valbo FF Röd      
16061815 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Ullsäter D P12 Grp A Ilsbo SK Selånger FK 2      
16062215 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Sparbanken Arena A P12 Grp A IFK Timrå 1 Ope IF 3      
16062315 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Sparbanken Arena B P12 Grp A Ope IF 1 IFK Timrå 2      
16062415 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Sparbanken Arena C P12 Grp A IFK Timrå 3 Ope IF 2      
16063415 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Tunet C P12 Grp A Strands IF Vit Västerås IK Svart      
16063515 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Överås B P12 Grp A Stöde IF Bälinge IF 1      
16063715 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Tunet D P12 Grp A Forsa IF Högbo AIK      
16061816 lö 16/06 18:40 lö 16/06 Ullsäter D P12 Grp A Sidsjö Böle IF Kovlands IF      
16063416 lö 16/06 18:40 lö 16/06 Tunet C P12 Grp A Näsvikens IK Tierps IF      
16063516 lö 16/06 18:40 lö 16/06 Överås B P12 Grp A Ås IF Blå Bälinge IF 2      
17061603 sö 17/06 10:00 sö 17/06 Ullsäter B P12 Grp A Bälinge IF 1 Lucksta IF      
17061703 sö 17/06 10:00 sö 17/06 Ullsäter C P12 Grp A Bälinge IF 2 Mafors IF Blå      
17061803 sö 17/06 10:00 sö 17/06 Ullsäter D P12 Grp A Ope IF 3 Alnö IF Röd      
17063403 sö 17/06 10:00 sö 17/06 Tunet C P12 Grp A Selånger FK 2 Ope IF 1      
17061504 sö 17/06 10:40 sö 17/06 Ullsäter A P12 Grp A IFK Timrå 2 Forsa IF      
17061604 sö 17/06 10:40 sö 17/06 Ullsäter B P12 Grp A Högbo AIK Gif Sundsvall      
17061704 sö 17/06 10:40 sö 17/06 Ullsäter C P12 Grp A Kovlands IF Sundsvalls FF 1      
17061804 sö 17/06 10:40 sö 17/06 Ullsäter D P12 Grp A Sundsvalls FF 2 Alnö IF Vit      
17063404 sö 17/06 10:40 sö 17/06 Tunet C P12 Grp A Norrala IF 1 IFK Timrå 3      
17063704 sö 17/06 10:40 sö 17/06 Tunet D P12 Grp A Ope IF 2 Selånger FK 1      
17061505 sö 17/06 11:20 sö 17/06 Ullsäter A P12 Grp A Tierps IF IFK Timrå 1      
17061605 sö 17/06 11:20 sö 17/06 Ullsäter B P12 Grp A Tyresö FF Gul Stöde IF      
17061705 sö 17/06 11:20 sö 17/06 Ullsäter C P12 Grp A IFK Östersund Real 2 Sidsjö Böle IF      
17061805 sö 17/06 11:20 sö 17/06 Ullsäter D P12 Grp A Ås IF Vit IFK Östersund Real 1      
17063405 sö 17/06 11:20 sö 17/06 Tunet C P12 Grp A Norrala IF 2 Moffe BK      
17063505 sö 17/06 11:20 sö 17/06 Överås B P12 Grp A Brunflo FK 1 Strands IF Vit      
17063705 sö 17/06 11:20 sö 17/06 Tunet D P12 Grp A Valbo FF Röd Ilsbo SK      
17062200 sö 17/06 12:00 sö 17/06 Sparbanken Arena A P12 Grp A Västerås IK Gul Brunflo FK 2      
17062300 sö 17/06 12:00 sö 17/06 Sparbanken Arena B P12 Grp A Västerås IK Svart Tyresö FF Röd      
17062400 sö 17/06 12:00 sö 17/06 Sparbanken Arena C P12 Grp A Strands IF Svart Ås IF Blå      
17063706 sö 17/06 12:00 sö 17/06 Tunet D P12 Grp A Valbo FF Svart Näsvikens IK      

Instagram

Facebook

Twitter

Monitor Adidas Hogges Visit Glada Hudik Coop Strands IF Intersport Hudiksvall Bilmetro Hela Hälsingland Iggesund Paperboard OilQuick Sjöströms Åkeri Njie Hudik-Flytt AB