Flickor 12

Alla lagen i F12 Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
15063704 fr 15/06 18:40 fr 15/06 Tunet D F12 Grp A Norrala IF NorrHam IF      
15062405 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Sparbanken Arena C F12 Grp A Röbäcks IF Hagaströms SK      
15063705 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Tunet D F12 Grp A Tyresö FF Gul IF Team Hudik      
15062206 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A IF Brommapojkarna 1 IFK Östersund      
15062306 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Sparbanken Arena B F12 Grp A Frösö IF 2 Sidsjö Böle IF      
15062406 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Sparbanken Arena C F12 Grp A Krokom Dvärsätts IF Tyresö FF Röd      
15063406 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Tunet C F12 Grp A Frösö IF 1 Högs SK      
15063506 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Överås B F12 Grp A IFK Timrå IF Brommapojkarna Lag 4 1      
15063706 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Tunet D F12 Grp A Kovlands IF Ope IF Vit      
15063507 fr 15/06 20:40 fr 15/06 Överås B F12 Grp A Sundsvalls FF IF Brommapojkarna Lag 4 2      
15063707 fr 15/06 20:40 fr 15/06 Tunet D F12 Grp A Ope IF Blå Delsbo IF      
16061503 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Ullsäter A F12 Grp A Högs SK Sundsvalls FF      
16061603 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Ullsäter B F12 Grp A IF Brommapojkarna Lag 4 2 Röbäcks IF      
16061703 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Ullsäter C F12 Grp A IF Brommapojkarna Lag 4 1 Frösö IF 2      
16061803 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Ullsäter D F12 Grp A Hagaströms SK IF Brommapojkarna 1      
16063503 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Överås B F12 Grp A IFK Östersund Kovlands IF      
16061504 lö 16/06 10:40 lö 16/06 Ullsäter A F12 Grp A NorrHam IF Ope IF Blå      
16061604 lö 16/06 10:40 lö 16/06 Ullsäter B F12 Grp A Ope IF Vit Tyresö FF Gul      
16061704 lö 16/06 10:40 lö 16/06 Ullsäter C F12 Grp A Tyresö FF Röd Norrala IF      
16061804 lö 16/06 10:40 lö 16/06 Ullsäter D F12 Grp A Delsbo IF Frösö IF 1      
16063504 lö 16/06 10:40 lö 16/06 Överås B F12 Grp A Sidsjö Böle IF Krokom Dvärsätts IF      
16061505 lö 16/06 11:20 lö 16/06 Ullsäter A F12 Grp A IF Team Hudik IFK Timrå      
16062210 lö 16/06 14:40 lö 16/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A Sundsvalls FF Delsbo IF      
16062211 lö 16/06 15:20 lö 16/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A Norrala IF Ope IF Vit      
16062311 lö 16/06 15:20 lö 16/06 Sparbanken Arena B F12 Grp A Ope IF Blå IF Brommapojkarna Lag 4 2      
16062411 lö 16/06 15:20 lö 16/06 Sparbanken Arena C F12 Grp A Tyresö FF Gul Högs SK      
16063411 lö 16/06 15:20 lö 16/06 Tunet C F12 Grp A IF Brommapojkarna 1 NorrHam IF      
16063711 lö 16/06 15:20 lö 16/06 Tunet D F12 Grp A Röbäcks IF Sidsjö Böle IF      
16062212 lö 16/06 16:00 lö 16/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A IF Brommapojkarna Lag 4 1 Krokom Dvärsätts IF      
16062312 lö 16/06 16:00 lö 16/06 Sparbanken Arena B F12 Grp A Kovlands IF IF Team Hudik      
16062412 lö 16/06 16:00 lö 16/06 Sparbanken Arena C F12 Grp A Frösö IF 1 Tyresö FF Röd      
16063412 lö 16/06 16:00 lö 16/06 Tunet C F12 Grp A IFK Timrå IFK Östersund      
16063712 lö 16/06 16:00 lö 16/06 Tunet D F12 Grp A Frösö IF 2 Hagaströms SK      
17061501 sö 17/06 08:40 sö 17/06 Ullsäter A F12 Grp A Delsbo IF IF Brommapojkarna 1      
17061601 sö 17/06 08:40 sö 17/06 Ullsäter B F12 Grp A Hagaströms SK Krokom Dvärsätts IF      
17061701 sö 17/06 08:40 sö 17/06 Ullsäter C F12 Grp A Sidsjö Böle IF Tyresö FF Gul      
17061801 sö 17/06 08:40 sö 17/06 Ullsäter D F12 Grp A Högs SK Kovlands IF      
17061502 sö 17/06 09:20 sö 17/06 Ullsäter A F12 Grp A IFK Östersund Röbäcks IF      
17061602 sö 17/06 09:20 sö 17/06 Ullsäter B F12 Grp A NorrHam IF Frösö IF 2      
17061702 sö 17/06 09:20 sö 17/06 Ullsäter C F12 Grp A IF Team Hudik Frösö IF 1      
17061802 sö 17/06 09:20 sö 17/06 Ullsäter D F12 Grp A Tyresö FF Röd Ope IF Blå      
17063702 sö 17/06 09:20 sö 17/06 Tunet D F12 Grp A IF Brommapojkarna Lag 4 1 Sundsvalls FF      
17061503 sö 17/06 10:00 sö 17/06 Ullsäter A F12 Grp A Ope IF Vit IFK Timrå      
17063703 sö 17/06 10:00 sö 17/06 Tunet D F12 Grp A IF Brommapojkarna Lag 4 2 Norrala IF      
17063407 sö 17/06 12:40 sö 17/06 Tunet C F12 Grp A Krokom Dvärsätts IF IF Brommapojkarna 1      
17063408 sö 17/06 13:20 sö 17/06 Tunet C F12 Grp A IF Team Hudik Röbäcks IF      
17063708 sö 17/06 13:20 sö 17/06 Tunet D F12 Grp A IFK Östersund Tyresö FF Röd      
17062203 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A Sidsjö Böle IF IF Brommapojkarna Lag 4 2      
17062303 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Sparbanken Arena B F12 Grp A IF Brommapojkarna Lag 4 1 Ope IF Vit      
17062403 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Sparbanken Arena C F12 Grp A Sundsvalls FF Ope IF Blå      
17063409 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Tunet C F12 Grp A IFK Timrå Tyresö FF Gul      
17062204 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A Frösö IF 2 Kovlands IF      
17062304 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Sparbanken Arena B F12 Grp A Frösö IF 1 Norrala IF      
17062404 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Sparbanken Arena C F12 Grp A Delsbo IF Hagaströms SK      
17062205 sö 17/06 15:20 sö 17/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A Högs SK NorrHam IF      

Instagram

Facebook

Twitter

Monitor Adidas Hogges Visit Glada Hudik Coop Strands IF Intersport Hudiksvall Bilmetro Hela Hälsingland Iggesund Paperboard OilQuick Sjöströms Åkeri Njie Hudik-Flytt AB