Detta är resultaten från Hudik Cup 2018. Se de senaste resultaten från Hudik Cup 2019 här.

Pojkar 12

Alla lagen i P12 Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
15061503 fr 15/06 18:00 fr 15/06 Ullsätter A P12 Grp A Tyresö FF Gul Färdig Selånger FK 1      
15061603 fr 15/06 18:00 fr 15/06 Ullsätter B P12 Grp A Norrala IF 1 Färdig Brunflo FK 2      
15061703 fr 15/06 18:00 fr 15/06 Ullsätter C P12 Grp A Brunflo FK 1 Färdig Alnö IF Vit      
15061803 fr 15/06 18:00 fr 15/06 Ullsätter D P12 Grp A Västerås IK Gul Färdig Stöde IF      
15063503 fr 15/06 18:00 fr 15/06 Överåsplaner B P12 Grp A Valbo FF Svart Färdig Gif Sundsvall      
15061504 fr 15/06 18:40 fr 15/06 Ullsätter A P12 Grp A Tyresö FF Röd Färdig Matfors IF Blå      
15061604 fr 15/06 18:40 fr 15/06 Ullsätter B P12 Grp A Norrala IF 2 Färdig Ås IF Blå      
15061704 fr 15/06 18:40 fr 15/06 Ullsätter C P12 Grp A Bälinge IF 2 Färdig Alnö IF Röd      
15061804 fr 15/06 18:40 fr 15/06 Ullsätter D P12 Grp A Kovlands IF Färdig Västerås IK Svart      
15063504 fr 15/06 18:40 fr 15/06 Överåsplaner B P12 Grp A Valbo FF Röd Färdig Ope IF 1      
15061505 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Ullsätter A P12 Grp A IFK Östersund Real 2 Färdig Sundsvalls FF 1      
15061605 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Ullsätter B P12 Grp A Sundsvalls FF 2 Färdig Ås IF Vit      
15061705 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Ullsätter C P12 Grp A Bälinge IF 1 Färdig IFK Timrå 1      
15061805 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Ullsätter D P12 Grp A Högbo AIK Färdig Sidsjö-Böle IF      
15063405 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Tunet/Näsviken C P12 Grp A Ope IF 3 Färdig Näsvikens IK      
15063505 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Överåsplaner B P12 Grp A Ope IF 2 Färdig Lucksta IF      
15061506 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Ullsätter A P12 Grp A IFK Östersund Real 1 Färdig Strands IF Svart      
15061606 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Ullsätter B P12 Grp A Selånger FK 2 Färdig Forsa IF      
15061706 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Ullsätter C P12 Grp A IFK Timrå 2 Färdig Moffe BK      
15061806 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Ullsätter D P12 Grp A Strands IF Vit Färdig IFK Timrå 3      
15061507 fr 15/06 20:40 fr 15/06 Ullsätter A P12 Grp A Tierps IF Färdig Ilsbo SK      
16063500 lö 16/06 08:00 lö 16/06 Överåsplaner B P12 Grp A Ås IF Vit Färdig Tyresö FF Gul      
16061501 lö 16/06 08:40 lö 16/06 Ullsätter A P12 Grp A Selånger FK 1 Färdig Ope IF 3      
16061601 lö 16/06 08:40 lö 16/06 Ullsätter B P12 Grp A Lucksta IF Färdig Norrala IF 2      
16061701 lö 16/06 08:40 lö 16/06 Ullsätter C P12 Grp A Matfors IF Blå Färdig Norrala IF 1      
16061801 lö 16/06 08:40 lö 16/06 Ullsätter D P12 Grp A Alnö IF Röd Färdig Högbo AIK      
16063501 lö 16/06 08:40 lö 16/06 Överåsplaner B P12 Grp A Ås IF Blå Färdig Västerås IK Gul      
16061520 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Ullsätter A P12 Grp A Ope IF 1 Färdig Sundsvalls FF 2      
16061602 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Ullsätter B P12 Grp A Forsa IF Färdig IFK Östersund Real 1      
16061702 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Ullsätter C P12 Grp A Strands IF Svart Färdig Kovlands IF      
16061802 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Ullsätter D P12 Grp A Alnö IF Vit Färdig Strands IF Vit      
16062202 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Sparbanken Arena A 1 P12 Grp A Moffe BK Färdig Tierps IF      
16062302 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Sparbanken Arena A 2 P12 Grp A Sidsjö-Böle IF Färdig Valbo FF Svart      
16062402 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Sparbanken Arena A 3 P12 Grp A IFK Timrå 1 Färdig Tyresö FF Röd      
16063417 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Tunet/Näsviken C P12 Grp A Näsvikens IK Färdig IFK Timrå 2      
16063502 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Överåsplaner B P12 Grp A Västerås IK Svart Färdig Selånger FK 2      
16063702 lö 16/06 09:20 lö 16/06 Tunet/Näsviken D P12 Grp A Sundsvalls FF 1 Färdig Brunflo FK 1      
16062203 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Sparbanken Arena A 1 P12 Grp A Stöde IF Färdig Ope IF 2      
16062303 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Sparbanken Arena A 2 P12 Grp A Ilsbo SK Färdig Valbo FF Röd      
16062403 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Sparbanken Arena A 3 P12 Grp A IFK Timrå 3 Färdig IFK Östersund Real 2      
16063403 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Tunet/Näsviken C P12 Grp A Gif Sundsvall Färdig Bälinge IF 2      
16063703 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Tunet/Näsviken D P12 Grp A Brunflo FK 2 Färdig Bälinge IF 1      
16061605 lö 16/06 11:20 lö 16/06 Ullsätter B P12 Grp A Västerås IK Gul Färdig Matfors IF Blå      
16061705 lö 16/06 11:20 lö 16/06 Ullsätter C P12 Grp A Tyresö FF Gul Färdig Lucksta IF      
16061805 lö 16/06 11:20 lö 16/06 Ullsätter D P12 Grp A Norrala IF 2 Färdig Ås IF Vit      
16063505 lö 16/06 11:20 lö 16/06 Överåsplaner B P12 Grp A Norrala IF 1 Färdig Selånger FK 1      
16061506 lö 16/06 12:00 lö 16/06 Ullsätter A P12 Grp A Kovlands IF Färdig Ås IF Blå      
16061606 lö 16/06 12:00 lö 16/06 Ullsätter B P12 Grp A Selånger FK 2 Färdig Strands IF Svart      
16061706 lö 16/06 12:00 lö 16/06 Ullsätter C P12 Grp A Högbo AIK Färdig Moffe BK      
16061806 lö 16/06 12:00 lö 16/06 Ullsätter D P12 Grp A Valbo FF Svart Färdig Stöde IF      
16063506 lö 16/06 12:00 lö 16/06 Överåsplaner B P12 Grp A Strands IF Vit Färdig Sidsjö-Böle IF      
16061707 lö 16/06 12:40 lö 16/06 Ullsätter C P12 Grp A Ope IF 3 Färdig Ilsbo SK      
16061807 lö 16/06 12:40 lö 16/06 Ullsätter D P12 Grp A Valbo FF Röd Färdig Alnö IF Röd      
16063507 lö 16/06 12:40 lö 16/06 Överåsplaner B P12 Grp A Brunflo FK 1 Färdig Forsa IF      
16061508 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Ullsätter A P12 Grp A IFK Timrå 2 Färdig Västerås IK Svart      
16061608 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Ullsätter B P12 Grp A IFK Östersund Real 2 Färdig IFK Timrå 1      
16061708 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Ullsätter C P12 Grp A IFK Östersund Real 1 Färdig IFK Timrå 3      
16061808 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Ullsätter D P12 Grp A Tierps IF Färdig Gif Sundsvall      
16062308 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Sparbanken Arena A 2 P12 Grp A Bälinge IF 2 Färdig Ope IF 1      
16062408 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Sparbanken Arena A 3 P12 Grp A Bälinge IF 1 Färdig Alnö IF Vit      
16063508 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Överåsplaner B P12 Grp A Sundsvalls FF 2 Färdig Brunflo FK 2      
16063708 lö 16/06 13:20 lö 16/06 Tunet/Näsviken D P12 Grp A Tyresö FF Röd Färdig Näsvikens IK      
16061509 lö 16/06 14:00 lö 16/06 Ullsätter A P12 Grp A Ope IF 2 Färdig Sundsvalls FF 1      
16061514 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Ullsätter A P12 Grp A Lucksta IF Färdig Tyresö FF Röd      
16061614 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Ullsätter B P12 Grp A Matfors IF Blå Färdig Tyresö FF Gul      
16061714 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Ullsätter C P12 Grp A Gif Sundsvall Färdig IFK Östersund Real 2      
16061814 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Ullsätter D P12 Grp A Alnö IF Vit Färdig IFK Östersund Real 1      
16062214 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Sparbanken Arena A 1 P12 Grp A Sundsvalls FF 1 Färdig Norrala IF 1      
16062314 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Sparbanken Arena A 2 P12 Grp A Moffe BK Färdig Sundsvalls FF 2      
16062414 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Sparbanken Arena A 3 P12 Grp A Alnö IF Röd Färdig Norrala IF 2      
16063414 lö 16/06 17:20 lö 16/06 Tunet/Näsviken C P12 Grp A Västerås IK Gul Färdig Strands IF Svart      
16061515 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Ullsätter A P12 Grp A Brunflo FK 2 Färdig Valbo FF Svart      
16061615 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Ullsätter B P12 Grp A Selånger FK 1 Färdig Brunflo FK 1      
16061715 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Ullsätter C P12 Grp A Ås IF Vit Färdig Valbo FF Röd      
16061815 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Ullsätter D P12 Grp A Ilsbo SK Färdig Selånger FK 2      
16062215 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Sparbanken Arena A 1 P12 Grp A IFK Timrå 1 Färdig Ope IF 3      
16062315 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Sparbanken Arena A 2 P12 Grp A Ope IF 1 Färdig IFK Timrå 2      
16062415 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Sparbanken Arena A 3 P12 Grp A IFK Timrå 3 Färdig Ope IF 2      
16063415 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Tunet/Näsviken C P12 Grp A Strands IF Vit Färdig Västerås IK Svart      
16063515 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Överåsplaner B P12 Grp A Stöde IF Färdig Bälinge IF 1      
16063715 lö 16/06 18:00 lö 16/06 Tunet/Näsviken D P12 Grp A Forsa IF Färdig Högbo AIK      
16061816 lö 16/06 18:40 lö 16/06 Ullsätter D P12 Grp A Sidsjö-Böle IF Färdig Kovlands IF      
16063416 lö 16/06 18:40 lö 16/06 Tunet/Näsviken C P12 Grp A Näsvikens IK Färdig Tierps IF      
16063516 lö 16/06 18:40 lö 16/06 Överåsplaner B P12 Grp A Ås IF Blå Färdig Bälinge IF 2      
17061603 sö 17/06 10:00 sö 17/06 Ullsätter B P12 Grp A Bälinge IF 1 Färdig Lucksta IF      
17061703 sö 17/06 10:00 sö 17/06 Ullsätter C P12 Grp A Bälinge IF 2 Färdig Matfors IF Blå      
17061803 sö 17/06 10:00 sö 17/06 Ullsätter D P12 Grp A Ope IF 3 Färdig Alnö IF Röd      
17063403 sö 17/06 10:00 sö 17/06 Tunet/Näsviken C P12 Grp A Selånger FK 2 Färdig Ope IF 1      
17061504 sö 17/06 10:40 sö 17/06 Ullsätter A P12 Grp A IFK Timrå 2 Färdig Forsa IF      
17061604 sö 17/06 10:40 sö 17/06 Ullsätter B P12 Grp A Högbo AIK Färdig Gif Sundsvall      
17061704 sö 17/06 10:40 sö 17/06 Ullsätter C P12 Grp A Kovlands IF Färdig Sundsvalls FF 1      
17061804 sö 17/06 10:40 sö 17/06 Ullsätter D P12 Grp A Sundsvalls FF 2 Färdig Alnö IF Vit      
17063404 sö 17/06 10:40 sö 17/06 Tunet/Näsviken C P12 Grp A Norrala IF 1 Färdig IFK Timrå 3      
17063704 sö 17/06 10:40 sö 17/06 Tunet/Näsviken D P12 Grp A Ope IF 2 Färdig Selånger FK 1      
17061505 sö 17/06 11:20 sö 17/06 Ullsätter A P12 Grp A Tierps IF Färdig IFK Timrå 1      
17061605 sö 17/06 11:20 sö 17/06 Ullsätter B P12 Grp A Tyresö FF Gul Färdig Stöde IF      
17061705 sö 17/06 11:20 sö 17/06 Ullsätter C P12 Grp A IFK Östersund Real 2 Färdig Sidsjö-Böle IF      
17061805 sö 17/06 11:20 sö 17/06 Ullsätter D P12 Grp A Ås IF Vit Färdig IFK Östersund Real 1      
17063405 sö 17/06 11:20 sö 17/06 Tunet/Näsviken C P12 Grp A Norrala IF 2 Färdig Moffe BK      
17063505 sö 17/06 11:20 sö 17/06 Överåsplaner B P12 Grp A Brunflo FK 1 Färdig Strands IF Vit      
17063705 sö 17/06 11:20 sö 17/06 Tunet/Näsviken D P12 Grp A Valbo FF Röd Färdig Ilsbo SK      
17062200 sö 17/06 12:00 sö 17/06 Sparbanken Arena A 1 P12 Grp A Västerås IK Gul Färdig Brunflo FK 2      
17062300 sö 17/06 12:00 sö 17/06 Sparbanken Arena A 2 P12 Grp A Västerås IK Svart Färdig Tyresö FF Röd      
17062400 sö 17/06 12:00 sö 17/06 Sparbanken Arena A 3 P12 Grp A Strands IF Svart Färdig Ås IF Blå      
17063706 sö 17/06 12:00 sö 17/06 Tunet/Näsviken D P12 Grp A Valbo FF Svart Färdig Näsvikens IK      

Instagram

Facebook

Twitter

Adidas Hogges Coop Strands IF Intersport Hudiksvall Bilmetro OilQuick Ramirent Beijer Byggmaterial VOITH HIAB Monitor HFF Mohlins bussar Eitech Hela Hälsingland Städ-Tommy VisitGladaHudik