Flickor 12

Alla lagen i F12 Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
15063704 fr 15/06 18:40 fr 15/06 Tunet/Näsviken D F12 Grp A Norrala IF Färdig NorrHam IF      
15062405 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Sparbanken Arena C F12 Grp A Röbäcks IF Färdig Hagaströms SK      
15063705 fr 15/06 19:20 fr 15/06 Tunet/Näsviken D F12 Grp A Tyresö FF Gul Färdig IF Team Hudik      
15062206 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A IF Brommapojkarna 1 Färdig IFK Östersund      
15062306 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Sparbanken Arena B F12 Grp A Frösö IF 2 Färdig Sidsjö-Böle IF      
15062406 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Sparbanken Arena C F12 Grp A Krokom Dvärsätts IF Färdig Tyresö FF Röd      
15063406 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Tunet/Näsviken C F12 Grp A Frösö IF 1 Färdig Högs SK      
15063506 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Överås B F12 Grp A IFK Timrå Färdig IF Brommapojkarna Lag 4 1      
15063706 fr 15/06 20:00 fr 15/06 Tunet/Näsviken D F12 Grp A Kovlands IF Färdig Ope IF Vit      
15063507 fr 15/06 20:40 fr 15/06 Överås B F12 Grp A Sundsvalls FF Färdig IF Brommapojkarna Lag 4 2      
15063707 fr 15/06 20:40 fr 15/06 Tunet/Näsviken D F12 Grp A Ope IF Blå Färdig Delsbo IF      
16061503 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Ullsätter A F12 Grp A Högs SK Färdig Sundsvalls FF      
16061603 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Ullsätter B F12 Grp A IF Brommapojkarna Lag 4 2 Färdig Röbäcks IF      
16061703 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Ullsätter C F12 Grp A IF Brommapojkarna Lag 4 1 Färdig Frösö IF 2      
16061803 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Ullsätter D F12 Grp A Hagaströms SK Färdig IF Brommapojkarna 1      
16063503 lö 16/06 10:00 lö 16/06 Överås B F12 Grp A IFK Östersund Färdig Kovlands IF      
16061504 lö 16/06 10:40 lö 16/06 Ullsätter A F12 Grp A NorrHam IF Färdig Ope IF Blå      
16061604 lö 16/06 10:40 lö 16/06 Ullsätter B F12 Grp A Ope IF Vit Färdig Tyresö FF Gul      
16061704 lö 16/06 10:40 lö 16/06 Ullsätter C F12 Grp A Tyresö FF Röd Färdig Norrala IF      
16061804 lö 16/06 10:40 lö 16/06 Ullsätter D F12 Grp A Delsbo IF Färdig Frösö IF 1      
16063504 lö 16/06 10:40 lö 16/06 Överås B F12 Grp A Sidsjö-Böle IF Färdig Krokom Dvärsätts IF      
16061505 lö 16/06 11:20 lö 16/06 Ullsätter A F12 Grp A IF Team Hudik Färdig IFK Timrå      
16062210 lö 16/06 14:40 lö 16/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A Sundsvalls FF Färdig Delsbo IF      
16062211 lö 16/06 15:20 lö 16/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A Norrala IF Färdig Ope IF Vit      
16062311 lö 16/06 15:20 lö 16/06 Sparbanken Arena B F12 Grp A Ope IF Blå Färdig IF Brommapojkarna Lag 4 2      
16062411 lö 16/06 15:20 lö 16/06 Sparbanken Arena C F12 Grp A Tyresö FF Gul Färdig Högs SK      
16063411 lö 16/06 15:20 lö 16/06 Tunet/Näsviken C F12 Grp A IF Brommapojkarna 1 Färdig NorrHam IF      
16063711 lö 16/06 15:20 lö 16/06 Tunet/Näsviken D F12 Grp A Röbäcks IF Färdig Sidsjö-Böle IF      
16062212 lö 16/06 16:00 lö 16/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A IF Brommapojkarna Lag 4 1 Färdig Krokom Dvärsätts IF      
16062312 lö 16/06 16:00 lö 16/06 Sparbanken Arena B F12 Grp A Kovlands IF Färdig IF Team Hudik      
16062412 lö 16/06 16:00 lö 16/06 Sparbanken Arena C F12 Grp A Frösö IF 1 Färdig Tyresö FF Röd      
16063412 lö 16/06 16:00 lö 16/06 Tunet/Näsviken C F12 Grp A IFK Timrå Färdig IFK Östersund      
16063712 lö 16/06 16:00 lö 16/06 Tunet/Näsviken D F12 Grp A Frösö IF 2 Färdig Hagaströms SK      
17061501 sö 17/06 08:40 sö 17/06 Ullsätter A F12 Grp A Delsbo IF Färdig IF Brommapojkarna 1      
17061601 sö 17/06 08:40 sö 17/06 Ullsätter B F12 Grp A Hagaströms SK Färdig Krokom Dvärsätts IF      
17061701 sö 17/06 08:40 sö 17/06 Ullsätter C F12 Grp A Sidsjö-Böle IF Färdig Tyresö FF Gul      
17061801 sö 17/06 08:40 sö 17/06 Ullsätter D F12 Grp A Högs SK Färdig Kovlands IF      
17061502 sö 17/06 09:20 sö 17/06 Ullsätter A F12 Grp A IFK Östersund Färdig Röbäcks IF      
17061602 sö 17/06 09:20 sö 17/06 Ullsätter B F12 Grp A NorrHam IF Färdig Frösö IF 2      
17061702 sö 17/06 09:20 sö 17/06 Ullsätter C F12 Grp A IF Team Hudik Färdig Frösö IF 1      
17061802 sö 17/06 09:20 sö 17/06 Ullsätter D F12 Grp A Tyresö FF Röd Färdig Ope IF Blå      
17063702 sö 17/06 09:20 sö 17/06 Tunet/Näsviken D F12 Grp A IF Brommapojkarna Lag 4 1 Färdig Sundsvalls FF      
17061503 sö 17/06 10:00 sö 17/06 Ullsätter A F12 Grp A Ope IF Vit Färdig IFK Timrå      
17063703 sö 17/06 10:00 sö 17/06 Tunet/Näsviken D F12 Grp A IF Brommapojkarna Lag 4 2 Färdig Norrala IF      
17063407 sö 17/06 12:40 sö 17/06 Tunet/Näsviken C F12 Grp A Krokom Dvärsätts IF Färdig IF Brommapojkarna 1      
17063408 sö 17/06 13:20 sö 17/06 Tunet/Näsviken C F12 Grp A IF Team Hudik Färdig Röbäcks IF      
17063708 sö 17/06 13:20 sö 17/06 Tunet/Näsviken D F12 Grp A IFK Östersund Färdig Tyresö FF Röd      
17062203 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A Sidsjö-Böle IF Färdig IF Brommapojkarna Lag 4 2      
17062303 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Sparbanken Arena B F12 Grp A IF Brommapojkarna Lag 4 1 Färdig Ope IF Vit      
17062403 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Sparbanken Arena C F12 Grp A Sundsvalls FF Färdig Ope IF Blå      
17063409 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Tunet/Näsviken C F12 Grp A IFK Timrå Färdig Tyresö FF Gul      
17062204 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A Frösö IF 2 Färdig Kovlands IF      
17062304 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Sparbanken Arena B F12 Grp A Frösö IF 1 Färdig Norrala IF      
17062404 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Sparbanken Arena C F12 Grp A Delsbo IF Färdig Hagaströms SK      
17062205 sö 17/06 15:20 sö 17/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A Högs SK Färdig NorrHam IF      

Instagram

Facebook

Twitter

Monitor Adidas Hogges Visit Glada Hudik Coop Strands IF Intersport Hudiksvall Bilmetro Hela Hälsingland Iggesund Paperboard OilQuick Sjöströms Åkeri Njie Hudik-Flytt AB GB Glace Situation Baltikum