Senaste resultat

Hudik Cup 2018 börjar
Slut
15/6
16/6
17/6

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
17060909 sö 17/06 16:30 sö 17/06 Glysis P13 Slutspel A Final IFK Östersund Pro 0 - 4 Kubikenborgs IF Gul      
17060109 sö 17/06 16:30 sö 17/06 Björkberg A P13 Slutspel B Final Söråkers FF 2 - 5 Strands IF Svart      
17060907 sö 17/06 14:30 sö 17/06 Glysis P14 Slutspel A Final Hammarby IF Lag 5 1 - 0 IK Huge      
17062108 sö 17/06 14:45 sö 17/06 Ullsätter G P14 Slutspel B Final Örsundsbro IF/IK Nordia 2 - 1 BIK SK      
17060908 sö 17/06 15:30 sö 17/06 Glysis P15 Slutspel A Final Selånger FK 2 - 1 Strömsbergs IF      
17062109 sö 17/06 15:45 sö 17/06 Ullsätter G P15 Slutspel B Final Ljusdals IF 1 - 2 Gif Sundsvall      
17060910 sö 17/06 17:30 sö 17/06 Glysis F13 Slutspel A Final Bollstanäs SK Grön 1 - 0 Selånger FK Blå      
17060809 sö 17/06 15:30 sö 17/06 Björkberg B F13 Slutspel B Final IFK Östersund 3 - 0 Alnö IF 2      
17060905 sö 17/06 12:30 sö 17/06 Glysis F14 Slutspel A Final Njurunda IK 2 - 3 P IFK Viksjö      
17061909 sö 17/06 15:45 sö 17/06 Ullsätter E F14 Slutspel B Final Sollentuna FK 0 - 1 Ope IF Blå      
17060906 sö 17/06 13:30 sö 17/06 Glysis F15 Slutspel A Final IFK Timrå 0 - 4 IF Team Hudik      
17061908 sö 17/06 14:45 sö 17/06 Ullsätter E F15 Slutspel B Final Tierps IF 2 - 1 IFK Östersund      
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
17061511 sö 17/06 15:20 sö 17/06 Ullsätter A F10 Extra E Extra E Alnö IF Röd Färdig Selånger FK 2      
17061611 sö 17/06 15:20 sö 17/06 Ullsätter B F10 Extra F Extra F Selånger FK 1 Färdig Matfors IF      
17061711 sö 17/06 15:20 sö 17/06 Ullsätter C P10 Extra T Extra T IK Frej Gul Färdig Alnö IF Vit      
17061811 sö 17/06 15:20 sö 17/06 Ullsätter D P10 Extra U Extra U IK Frej Svart Färdig IFK Östersund      
17062205 sö 17/06 15:20 sö 17/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A Högs SK Färdig NorrHam IF      
17062305 sö 17/06 15:20 sö 17/06 Sparbanken Arena B F10 Extra J Extra J Älvsjö AIK FF Färdig Sundsvalls FF      
17062405 sö 17/06 15:20 sö 17/06 Sparbanken Arena C F10 Extra I Extra I IF Team Hudik Färdig Alnö IF Vit      
17063511 sö 17/06 15:20 sö 17/06 Överås B P10 Extra V Extra V Strömsbergs IF Färdig Iggesunds IK      
17060108 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Björkberg A F13 Slutspel A Semifinal New Mill Indians SK 1 - 2 Bollstanäs SK Grön      
17060808 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Björkberg B P13 Slutspel B Semifinal Strands IF Vit 1 - 5 Strands IF Svart      
17061510 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Ullsätter A P10 Extra O Extra O Frösö IF Vit Färdig Edsbyns IF      
17061610 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Ullsätter B P10 Extra P Extra P Forsa IF Färdig Gif Sundsvall 1      
17061710 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Ullsätter C P10 Extra Q Extra Q Frösö IF Svart Färdig Gif Sundsvall 2      
17061810 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Ullsätter D P10 Extra R Extra R Kubikenborgs IF Färdig Strands IF Svart      
17062204 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A Frösö IF 2 Färdig Kovlands IF      
17062304 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Sparbanken Arena B F12 Grp A Frösö IF 1 Färdig Norrala IF      
17062404 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Sparbanken Arena C F12 Grp A Delsbo IF Färdig Hagaströms SK      
17063510 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Överås B P10 Extra S Extra S Alnö IF Röd Färdig Stugsunds IK      
17063608 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Björkberg C F13 Slutspel A Semifinal Selånger FK Blå 2 - 0 Täby FK Östra      
17063710 sö 17/06 14:40 sö 17/06 Tunet/Näsviken D P10 Extra N Extra N Norrala IF Norrala 2 Blå Färdig Strands IF Vit      
17061509 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Ullsätter A P11 Extra AK Extra AK Sundsvalls FF 1 Färdig Härnösands FF      
17061609 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Ullsätter B P11 Extra AL Extra AL Sollentuna FK Tegel Svart Färdig Alnö IF 3      
17061709 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Ullsätter C P11 Extra AM Extra AM Strömsbruks IF Färdig Brunflo FK Gul 1      
17061809 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Ullsätter D P11 Extra AN Extra AN Edsbyns IF Färdig Moffe BK      
17062203 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Sparbanken Arena A F12 Grp A Sidsjö-Böle IF Färdig IF Brommapojkarna Lag 4 2      
17062303 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Sparbanken Arena B F12 Grp A IF Brommapojkarna Lag 4 1 Färdig Ope IF Vit      
17062403 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Sparbanken Arena C F12 Grp A Sundsvalls FF Färdig Ope IF Blå      
17063409 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Tunet/Näsviken C F12 Grp A IFK Timrå Färdig Tyresö FF Gul      
17063509 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Överås B P11 Extra AO Extra AO Brunflo FK Svart Färdig Reymersholms IK      
17063709 sö 17/06 14:00 sö 17/06 Tunet/Näsviken D P10 Extra M Extra M Norrala IF Norrala 1 Vit Färdig Alnö IF Röd/Vit      
17060107 sö 17/06 13:50 sö 17/06 Björkberg A P13 Slutspel A Semifinal Ope IF 2 0 - 5 IFK Östersund Pro      
17060807 sö 17/06 13:50 sö 17/06 Björkberg B P13 Slutspel B Semifinal Söråkers FF 2 - 1 Alnö IF 1      

Instagram

Facebook

Twitter

Monitor Adidas Hogges Visit Glada Hudik Coop Strands IF Intersport Hudiksvall Bilmetro Hela Hälsingland Iggesund Paperboard OilQuick Sjöströms Åkeri Njie Hudik-Flytt AB GB Glace Situation Baltikum