Senaste resultat

Hudik Cup 2019 börjar
Slut
14/6
15/6
16/6

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
16060906 sö 16/06 17:30 sö 16/06 Glysis B P13 Slutspel A Final Sollentuna FK 2 0 - 2 Bälinge IF      
16061307 sö 16/06 17:00 sö 16/06 Kungsvallen/Hög A P13 Slutspel B Final Moffe BK 0 - 1 Strands IF Vit      
16063003 sö 16/06 16:30 sö 16/06 Glysis Finalspel P14 Slutspel A Final Frösö IF Svart 1 - 0 IFK Viksjö      
16060109 sö 16/06 17:00 sö 16/06 Björkberg A P14 Slutspel B Final Svartviks IF 1 4 - 1 Selånger FK Blå 2      
16063001 sö 16/06 14:30 sö 16/06 Glysis Finalspel P15 Slutspel A Final Härnösands FF 3 - 0 Bik SK      
16061907 sö 16/06 16:00 sö 16/06 Ullsätter E P15 Slutspel B Final Örsundsbro IF 2 - 1 Älvsjö AIK Röd      
16065006 sö 16/06 17:30 sö 16/06 Glysis A F13 Slutspel A Final Heffnersklubbans BK 1 - 0 IF Brommapojkarna      
16062009 sö 16/06 17:00 sö 16/06 Ullsätter F F13 Slutspel B Final Högbo AIK 0 - 1 NorrHam      
16063002 sö 16/06 15:30 sö 16/06 Glysis Finalspel F14 Slutspel A Final Arnäs IF 3 - 1 IFK Östersund      
16060808 sö 16/06 16:30 sö 16/06 Björkberg B F14 Slutspel B Final IK Huge 0 - 1 Stuvsta IF 1      
16063000 sö 16/06 13:30 sö 16/06 Glysis Finalspel F15 Slutspel A Final Täby FK 1 - 0 Selånger FK      
16062108 sö 16/06 16:45 sö 16/06 Ullsätter G F15 Slutspel B Final IFK Viksjö 3 - 4 Sollentuna FK      
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
16060108 sö 16/06 15:30 sö 16/06 Björkberg A P14 Slutspel B Semifinal Piteå IF FF 1 1 - 4 Svartviks IF 1      
16060308 sö 16/06 15:30 sö 16/06 Överåsplaner A F13 Slutspel B Semifinal Högs SK 1 - 2 NorrHam      
16062008 sö 16/06 15:30 sö 16/06 Ullsätter F F13 Slutspel B Semifinal Högbo AIK 2 - 0 Tierps IF      
16062606 sö 16/06 15:30 sö 16/06 Kungsvallen/Hög B P13 Slutspel B Semifinal Sollentuna FK Vallen Grön 1 - 2 Moffe BK      
16063607 sö 16/06 15:30 sö 16/06 Björkberg C P14 Slutspel B Semifinal Frösö IF Rosa 0 - 1 Selånger FK Blå 2      
16061906 sö 16/06 15:00 sö 16/06 Ullsätter E F15 Slutspel B Semifinal Sollentuna FK 1 - 0 Bergsjö IF      
16062107 sö 16/06 15:00 sö 16/06 Ullsätter G F15 Slutspel B Semifinal IFK Viksjö 2 - 0 Sidsjö-Böle IF      
16061306 sö 16/06 14:45 sö 16/06 Kungsvallen/Hög A P13 Slutspel B Semifinal Essvik AIF 0 - 3 Strands IF Vit      
16060210 sö 16/06 14:40 sö 16/06 Sparbanken Arena A F11 Extra O Selånger FK Färdig Sidsjö-Böle IF 2      
16060307 sö 16/06 14:40 sö 16/06 Överåsplaner A F13 Slutspel A Semifinal IFK Östersund 0 - 3 IF Brommapojkarna      
16062007 sö 16/06 14:40 sö 16/06 Ullsätter F F13 Slutspel A Semifinal IFK Timrå 0 - 1 Heffnersklubbans BK      
16063510 sö 16/06 14:40 sö 16/06 Överåsplaner B F11 Extra R Frösö IF 1 Färdig Sundsvalls FF      
16064810 sö 16/06 14:40 sö 16/06 Sparbanken Arena B F11 Extra L Örby IS 1 Färdig Sidsjö-Böle IF 1      
16064910 sö 16/06 14:40 sö 16/06 Sparbanken Arena C F11 Extra Q Ås IF Vit Färdig IF Team Hudik      
16060107 sö 16/06 14:00 sö 16/06 Björkberg A F14 Slutspel B Semifinal IK Huge 3 - 2 Matfors IF      
16060209 sö 16/06 14:00 sö 16/06 Sparbanken Arena A F11 Extra K Alnö IF 1 Färdig Örby IS 2      
16060807 sö 16/06 14:00 sö 16/06 Björkberg B F14 Slutspel B Semifinal IF Team Hudik 2 - 3 Stuvsta IF 1      
16061509 sö 16/06 14:00 sö 16/06 Ullsätter A P12 Extra AB Forsa IF Färdig IFK Östersund 1      
16061609 sö 16/06 14:00 sö 16/06 Ullsätter B P12 Extra AO Wattholma IF Färdig Brunflo FK 1      
16061709 sö 16/06 14:00 sö 16/06 Ullsätter C P12 Extra AJ IFK Viksjö Gul Färdig Kungsnäs FC Svart      
16061809 sö 16/06 14:00 sö 16/06 Ullsätter D P12 Extra AL IFK Viksjö Blå Färdig Enångers IK      
16062709 sö 16/06 14:00 sö 16/06 Kungsvallen/Hög C P12 Extra AW Moffe BK Färdig Matfors IF      
16062809 sö 16/06 14:00 sö 16/06 Kungsvallen/Hög D P12 Extra AF Ås IF Blå Färdig Ilsbo SK      
16063409 sö 16/06 14:00 sö 16/06 Tunet/Näsviken C P12 Extra AV Alnö IF 3 Färdig Strömsbergs IF      
16063509 sö 16/06 14:00 sö 16/06 Överåsplaner B F11 Extra N Ope IF Vit Färdig Medskogsbrons BK      
16064809 sö 16/06 14:00 sö 16/06 Sparbanken Arena B F11 Extra P IK Huge Färdig Täby FK      
16064909 sö 16/06 14:00 sö 16/06 Sparbanken Arena C F11 Extra U Ås IF Blå Färdig Alnö IF 2      
16060306 sö 16/06 13:50 sö 16/06 Överåsplaner A P13 Slutspel A Semifinal Sollentuna FK Vallen Vit 1 - 2 Bälinge IF      
16061305 sö 16/06 13:50 sö 16/06 Kungsvallen/Hög A P13 Slutspel B 1/4 Final Sollentuna FK Vallen Grön 2 - 0 Norrala IF 2      
16062006 sö 16/06 13:50 sö 16/06 Ullsätter F P13 Slutspel A Semifinal Sollentuna FK Helenelund 5 - 6 Sollentuna FK 2      
16062605 sö 16/06 13:50 sö 16/06 Kungsvallen/Hög B P13 Slutspel B 1/4 Final Moffe BK 9 - 2 Norrala IF 1      

Instagram

Facebook

Twitter

Adidas Hogges Coop Strands IF Intersport Hudiksvall Bilmetro OilQuick Ramirent Beijer Byggmaterial VOITH HIAB Monitor HFF Mohlins bussar Eitech Hela Hälsingland Städ-Tommy VisitGladaHudik