List of registered teams

Club Category Team name
Alnö IF Flickor 11 (födda 2009) Alnö IF Röd
Alnö IF Flickor 11 (födda 2009) Alnö IF Vit
Alnö IF Flickor 12 (födda 2008) Alnö IF Vit
Alnö IF Flickor 12 (födda 2008) Alnö IF Röd
Alnö IF Flickor 13 (födda 2007) Alnö IF
Bik SK Pojkar 11 (födda 2009) Bik SK Vit
Bik SK Pojkar 11 (födda 2009) Bik SK Röd
Bik SK Pojkar 11 (födda 2009) Bik SK
Bik SK Pojkar 12 (födda 2008) Bik SK
Bik SK Flickor 12 (födda 2008) Bik SK
Bik SK Flickor 13 (födda 2007) Bik SK
Bollnäs Gif Pojkar 13 (födda 2007) Bollnäs Gif
Bollnäs Gif FF Flickor 15 (födda 2005) Bollnäs Gif FF
Brunflo FK Pojkar 13 (födda 2007) Brunflo FK Gul
Brunflo FK Pojkar 13 (födda 2007) Brunflo FK Svart
Bälinge IF Pojkar 14 (födda 2006) Bälinge IF
Delsbo IF Pojkar 12 (födda 2008) Delsbo IF
Delsbo IF Pojkar 13 (födda 2007) Delsbo IF
Delsbo IF Pojkar 15 (födda 2005) Delsbo IF
Delsbo IF Flickor 14 (födda 2006) Delsbo IF
Domsjö IF Flickor 13 (födda 2007) Domsjö IF
Edsbyns IF Pojkar 13 (födda 2007) Edsbyns IF
Edsbyns IF/FF Flickor 12 (födda 2008) Edsbyns IF/FF
Enskede IK Flickor 14 (födda 2006) Enskede IK
Enångers IK Pojkar 11 (födda 2009) Enångers IK
Enångers IK Pojkar 11 (födda 2009) Enångers IK
Enångers IK Flickor 13 (födda 2007) Enångers IK
Forsa IF Pojkar 12 (födda 2008) Forsa IF
Forsa IF Pojkar 13 (födda 2007) Forsa IF
Forsa IF Pojkar 14 (födda 2006) Forsa IF
Frösö IF Flickor 12 (födda 2008) Frösö IF Vit
Frösö IF Flickor 12 (födda 2008) Frösö IF Rosa
Gefle IF Flickor 13 (födda 2007) Gefle IF
GIF Sundsvall Pojkar 12 (födda 2008) GIF Sundsvall Vit
GIF Sundsvall Pojkar 12 (födda 2008) GIF Sundsvall Blå
Hagaströms SK Pojkar 11 (födda 2009) Hagaströms SK
Hammarby IF Pojkar 11 (födda 2009) Hammarby IF
Heffnersklubbans BK Flickor 14 (födda 2006) Heffnersklubbans BK
Heffnersklubbans BK Flickor 15 (födda 2005) Heffnersklubbans BK
Härnösands SK Flickor 15 (födda 2005) Härnösands SK
Hög/Team Hudik Flickor 14 (födda 2006) Hög/Team Hudik
Högs SK Pojkar 13 (födda 2007) Högs SK
Högs SK Flickor 11 (födda 2009) Högs SK Vit
Högs SK Flickor 11 (födda 2009) Högs SK Röd
Högs SK Flickor 13 (födda 2007) Högs SK
IF Brommapojkarna Flickor 14 (födda 2006) IF Brommapojkarna Lag 2
IFK Timrå Pojkar 11 (födda 2009) IFK Timrå 2
IFK Timrå Pojkar 11 (födda 2009) IFK Timrå 3
IFK Timrå Pojkar 11 (födda 2009) IFK Timrå 1
IFK Timrå Pojkar 12 (födda 2008) IFK Timrå Vit
IFK Timrå Pojkar 12 (födda 2008) IFK Timrå Vit/Blå
IFK Timrå Flickor 11 (födda 2009) IFK Timrå
IFK Östersund Pojkar 12 (födda 2008) IFK Östersund Madrid
IFK Östersund Flickor 13 (födda 2007) IFK Östersund
IFK Östersund Flickor 14 (födda 2006) IFK Östersund
IFK Östersund Flickor 15 (födda 2005) IFK Östersund
IF Team Hudik Flickor 10 (födda 2010) IF Team Hudik
IF Team Hudik Flickor 13 (födda 2007) IF Team Hudik
IF Team Hudik Flickor 15 (födda 2005) IF Team Hudik
Iggesunds IK Pojkar 11 (födda 2009) Iggesunds IK
Iggesunds IK Pojkar 12 (födda 2008) Iggesunds IK
IK Huge Pojkar 13 (födda 2007) IK Huge Vit
IK Huge Pojkar 13 (födda 2007) IK Huge Blå
IK Huge Flickor 12 (födda 2008) IK Huge
Ilsbo SK Pojkar 13 (födda 2007) Ilsbo SK
Indals IF/Kovlands IF Pojkar 10 (födda 2010) Indals IF/Kovlands IF
Indals IF/Kovlands IF Pojkar 11 (födda 2009) Indals IF/Kovlands IF
Kovlands IF Flickor 12 (födda 2008) Kovlands IF
Krokom Dvärsätts IF Flickor 11 (födda 2009) Krokom Dvärsätts IF
Krokom Dvärsätts IF Flickor 14 (födda 2006) Krokom Dvärsätts IF
Matfors IF Pojkar 11 (födda 2009) Matfors IF
Matfors IF Pojkar 12 (födda 2008) Matfors IF Blå
Matfors IF Pojkar 12 (födda 2008) Matfors IF Orange
Matfors IF Pojkar 14 (födda 2006) Matfors IF
Matfors IF Flickor 12 (födda 2008) Matfors IF
Matfors IF Flickor 15 (födda 2005) Matfors IF
Medskogsbrons BK Pojkar 12 (födda 2008) Medskogsbrons BK
Medskogsbrons BK Flickor 11 (födda 2009) Medskogsbrons BK
Medskogsbrons BK Flickor 12 (födda 2008) Medskogsbrons BK
Moffe BK Pojkar 11 (födda 2009) Moffe BK
Norrala IF Pojkar 10 (födda 2010) Norrala IF Blå
Norrala IF Pojkar 11 (födda 2009) Norrala IF Vit
Norrala IF Pojkar 11 (födda 2009) Norrala IF Blå
Norrala IF Pojkar 12 (födda 2008) Norrala IF
Norrala IF Pojkar 14 (födda 2006) Norrala IF Vit
Norrala IF Pojkar 14 (födda 2006) Norrala IF Blå
Norrala IF Flickor 11 (födda 2009) Norrala IF
Norrala IF Flickor 12 (födda 2008) Norrala IF
Norrala IF Flickor 13 (födda 2007) Norrala IF
Norrala IF Flickor 15 (födda 2005) Norrala IF
Näsvikens IK Pojkar 13 (födda 2007) Näsvikens IK
Ope IF Pojkar 12 (födda 2008) Ope IF City
Ope IF Pojkar 12 (födda 2008) Ope IF Real
Ope IF Flickor 11 (födda 2009) Ope IF Vit
Ope IF Flickor 11 (födda 2009) Ope IF Blå
Ope IF Flickor 12 (födda 2008) Ope IF Blå
Ope IF Flickor 12 (födda 2008) Ope IF Vit
Remsle UIF Flickor 13 (födda 2007) Remsle UIF Röd
Remsle UIF Flickor 13 (födda 2007) Remsle UIF Blå
Rönninge Salem Fotboll Pojkar 15 (födda 2005) Rönninge Salem Fotboll Lätt
SDFF Flickor 12 (födda 2008) SDFF
Selånger FK Pojkar 12 (födda 2008) Selånger FK Blå
Selånger FK Pojkar 12 (födda 2008) Selånger FK Röd
Selånger FK Pojkar 14 (födda 2006) Selånger FK
Selånger FK Flickor 11 (födda 2009) Selånger FK Blå
Selånger FK Flickor 11 (födda 2009) Selånger FK Röd
Selånger FK Flickor 15 (födda 2005) Selånger FK
Sidsjö Böle IF Flickor 11 (födda 2009) Sidsjö Böle IF
Sidsjö Böle IF Flickor 13 (födda 2007) Sidsjö Böle IF
Sidsjö-Böle IF Flickor 14 (födda 2006) Sidsjö-Böle IF
Sollentuna FK Pojkar 13 (födda 2007) Sollentuna FK Silverdal 1
Sollentuna FK Pojkar 13 (födda 2007) Sollentuna FK Silverdal 2
Sollentuna FK Helenelund Pojkar 14 (födda 2006) Sollentuna FK Helenelund
Sollentuna FK Helenelund Flickor 12 (födda 2008) Sollentuna FK Helenelund Vit
Sollentuna FK Helenelund Flickor 12 (födda 2008) Sollentuna FK Helenelund Svart
Strands IF Pojkar 10 (födda 2010) Strands IF Svart
Strands IF Pojkar 10 (födda 2010) Strands IF Vit
Strands IF Pojkar 11 (födda 2009) Strands IF Svart
Strands IF Pojkar 11 (födda 2009) Strands IF Vit
Strands IF Pojkar 11 (födda 2009) Strands IF Röd
Strands IF Pojkar 12 (födda 2008) Strands IF Svart
Strands IF Pojkar 12 (födda 2008) Strands IF Vit
Strands IF Pojkar 13 (födda 2007) Strands IF Svart
Strands IF Pojkar 13 (födda 2007) Strands IF Vit
Strands IF Pojkar 13 (födda 2007) Strands IF Röd
Strands IF Pojkar 14 (födda 2006) Strands IF Vit
Strands IF Pojkar 14 (födda 2006) Strands IF Svart
Strands IF Pojkar 15 (födda 2005) Strands IF Svart
Strands IF Pojkar 15 (födda 2005) Strands IF Vit
Strömsbro IF Flickor 13 (födda 2007) Strömsbro IF
Stöde IF Flickor 12 (födda 2008) Stöde IF
Stöde IF Flickor 13 (födda 2007) Stöde IF
Sundsvalls FF Pojkar 11 (födda 2009) Sundsvalls FF Röd
Sundsvalls FF Pojkar 11 (födda 2009) Sundsvalls FF Blå
Sundsvalls FF Pojkar 11 (födda 2009) Sundsvalls FF Vit
Sundsvalls FF Flickor 11 (födda 2009) Sundsvalls FF Blå
Sundsvalls FF Flickor 11 (födda 2009) Sundsvalls FF Röd
Sundsvalls FF Flickor 12 (födda 2008) Sundsvalls FF Blå
Sundsvalls FF Flickor 12 (födda 2008) Sundsvalls FF Röd
Täby FK Flickor 12 (födda 2008) Täby FK Svart
Täby FK Flickor 12 (födda 2008) Täby FK Vit
Täby FK Flickor 12 (födda 2008) Täby FK Blå
Ursvik IK Pojkar 12 (födda 2008) Ursvik IK Blå 2
Ursvik IK Pojkar 12 (födda 2008) Ursvik IK Blå 1
Ursvik IK Flickor 12 (födda 2008) Ursvik IK
Ursvik IK Flickor 13 (födda 2007) Ursvik IK
Västerås IK Pojkar 14 (födda 2006) Västerås IK
Växbo IF Pojkar 11 (födda 2009) Växbo IF
Växbo IF Pojkar 12 (födda 2008) Växbo IF
Åre SLK Pojkar 12 (födda 2008) Åre SLK
Ås IF Pojkar 15 (födda 2005) Ås IF
Älta IF Pojkar 14 (födda 2006) Älta IF Svart
Älta IF Pojkar 14 (födda 2006) Älta IF Vit
Älta IF Pojkar 14 (födda 2006) Älta IF Gul
Örsundsbro IF Pojkar 15 (födda 2005) Örsundsbro IF

Instagram

Facebook

Twitter

Adidas Hogges Coop Strands IF Intersport Hudiksvall Bilmetro OilQuick Ramirent Beijer Byggmaterial VOITH HIAB Monitor HFF Mohlins bussar Eitech Hela Hälsingland Städ-Tommy VisitGladaHudik